مترجم رسمی دکتر مسعود عزیزی نژاد

 مترجم رسمی دکتر مسعود عزیزی نژاد

تعداد بازدید : 4466

  • آدرس:
    کرمانشاه میدان مصدق ابتدای خیابان دارایی پایین تر از پارکینگ پاس 2. روبروی کوچه سهیلی جنب ساختمان باران طبقه سوم واحد 6 دفتر ترجمه 979 (زاگرس)

نمایه مشاغل حقوقی سایت صلح؛ مرجع حقوقی ایران به صورت دوره ای بروز رسانی می شوند. با این وجود این امکان وجود دارد که در فواصل بروز رسانی مجوزها و وضعیت شغلی برخی از متخصصین درج شده در وبسایت دستخوش تغییر شده باشد. بنابراین از شما خواهشمندیم هنگام مراجعه به متخصصین از صحت و تمدید مجوزهای شغلی مربوطه اطمینان حاصل فرمایید. بدیهی است که صلح؛ مرجع حقوقی ایران هیچ گونه مسوولیتی در این مورد برعهده نمی گیرد.

درباره مترجم

دارای مدرک‌کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه چمران، مدرک کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه اصفهان، و مدرک دکترای مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی. سابقه 14 سال تدریس به عنوان عضو هیئت علمی. مترجم  رسمی کتبی و شفاهی دادگستری از سال 94.

ترجمه رسمی مدارک به زبانهای انگلیسی، عربی، فرانسوی، آلمانی، چینی، ترکی استانبولی، و اسپانیایی. اخذتاییدات دادگستری، آموزش و پرورش، وزارت علوم، وزارت بهداشت، و وزارت خارجه. اخذ تصدیق سفارت آلمان و عراق

تـخصص و تحصیلات

تحصیلات
  • دکترای مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی

حوزه مکانی فعالیت
  • کرمانشاه

شماره دفتر ترجمه
  • 979

تصاویر

مسیریابی

نظر شما در مورد این مترجم رسمی چیست؟