فریب و رشوه موسسه حقوقی

پرسش

با سلام و خسته نباشید خدمت بزگواران عزیز زوجه اینجانب شکایت تقاضای طلاق نموده بود و وقتی اینجانب را با تماس تلفنی به موسسه حقوقی دعوت کردند بعد از مراجعه به اینجانب فرمودند شما حق طلاق را بدهید به زوجه در قبال بخشش حق حقوق زوجه مثل مهریه و نفقه و غیره وقتی توافق نمودیم با زوجه و چند روز بعد از اینجانب کارت ملی را جهت اسکن نمودن خواستند وقتی تحویل دادم گفتند شما برید خودمون خبر میدیم اکنون وقتی برای گرفتن مدارک شناسایی خود رفتم گفتند هزینه را تحویل بده بعد درحالی که بخاطر اسکن نمودن از بنده مدارک شناسایی را خواستن نه برای گرو نگهداشتن اصلا به اینجانب مبلغی گفته نشده بود تا وقتی که کارت شناسایی افتاد دستشون با حیله بازی این گونه پول زور میخوان گفتم شما بنده را دعوت نمودید حالا چقدر هست مگه گفتند 2 میلیون تومان خواهشمندم راهنمایی بفرمایید به چه عنوان شکایت نمایم و از چه طریقی بهتر می توانم به نتیجه برسم ممنون؟

پاسخ مشاور

اگر قرارداد مالی داشته باشید، مطابق با آن بایست عمل نمایید در غیر اینصورت آن موسسه اختیاری به نگه داشتن مدرک هویتی شما ندارد. 

آیا پاسخ به پرسش حقوقی برای شما مفید بود؟

به مشاوره رایگان حقوقی ای نیاز دارید؟درخواست مشاوره رایگان

با توجه به پیچیدگی مسایل حقوقی و قانونی پیشنهاد ما این است که همواره از وکلا و کارشناسان متخصص مشورت بگیرید. بدیهیست پایگاه صلح هیچ گونه مسوولیتی از بابت استفاده شما از اسناد و مشاوره های منتشر شده در سایت بر عهده نمی گیرد.