بیژن کشاورز اظهار داشت: اختلاف دو برادر در شهر صدرا منجر به آتش سوزی منزل و مجروح شدن دو نفر شده است.

 

77nafar.jpg (65 KB)

 

بیژن کشاورز معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز با اعلام خبر پیگیری جدی قضایی برای دستگیری عامل آتش زدن منزل در شهر صدرا و ضمن اشاره به اینکه علت آتش سوزی اختلاف دو برادر درخصوص آپارتمان متعلق به متهم و محل سکونت مصدوم بوده است، بیان کرد: پس از بالا گرفتن اختلاف طرفین، یکی از دو برادر به منزل برادر دیگرش مراجعه کرده و ضمن پاشیدن مواد آتش زا بر روی برادر خود، اقدام به آتش زدن منزل و برادر خود می‌نماید که در پی این اقدام دو نفر به شدت مجروح و راهی بیمارستان می‌شوند. مصدومان جهت درمان در بیمارستان به سر می‌برند که یکی از آنان دچار ٥٧ درصد و دیگر مصدوم حادثه نیز دچار 25درصد سوختگی شده‌اند.

وی ادامه داد: ضمن تشکیل پرونده قضایی دستورات ویژه‌ای به منظور دستگیری عامل آتش سوزی انجام شده است و اقدامات اولیه در جهت شناسایی محل اختفای وی از سوی اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی فارس صورت گرفته است.

معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز اضافه کرد: از این حادثه، فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که این فیلم باعث برانگیخته شدن احساسات مردم و تقاضای عمومی جهت دستگیری هر چه سریع‌تر و مجازات عامل حادثه شده است./ میزان