شکرالله بهرامی ضمن اشاره به اجرای طرح بازگشت به سنگر از اعمال معافیت‌های قانونی در مجازات سربازان فراری خبر داد و در این رابطه اظهار داشت: از سربازان فراری دعوت می‌کنیم که به محل خدمت خود بازگردند تا از معافیت‌های قانونی در مجازات بهرهمند شوند.

 

5527177.jpg (78 KB)

 

شکرالله بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در آیین افتتاح مجتمع قضایی سازمان قضایی نیروهای مسلح در ‌شرق استان تهران که با حضور مسئولان محلی، استانی و کشوری برگزار شد، در رابطه با این موضوع بیان کرد: طرح بازگشت به سنگر با همکاری نیروهای مسلح آماده و تنظیم شده و سربازان فراری نگران برخورد تند سازمان قضایی نیروهای مسلح نباشند. از سربازان فراری دعوت می‌کنیم که به محل خدمت خود بازگردند تا از معافیت‌های قانونی در مجازات بهره مند شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه یکی از نیازهای مهم و اساسی مردم دسترس بودن خدمات قضایی برای آنها است، گفت: خوشبختانه با افتتاح این مجتمع دیگر نیاز نیست مردم شهرستان‌های جنوب‌شرق و شرق استان تهران برای امور شکایت به پایتخت مراجعه کنند.
بهرامی ادامه داد: دسترسی آسان مردم به محاکم قضایی راه را برای شکایات آنان سهل می‌کند، پیشگیری از جرایم و حفظ اقتدار نیروهای مسلح از دیگر اهداف افتتاح این مجتمع قضایی به شمار می‌رود.
او افزود: پیشگیری از جرم طبق تصمیمات اتخاذ شده بر عهده نیروهای مسلح گذاشته شده که با مدیریت و همکاری سازمان قضایی نیروهای مسلح انجام می‌شود و در این خصوص نتایج خوبی از نظر کاهش جرایم نیروهای مسلح حاصل شده است./ ایسنا