فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با این موضوع بیان کرد: کارت شرکت در آزمون فوق از فردا سه­ شنبه 17 فروردین‌ بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید  به حوزه‌های رفع نقص مراجعه کنند. نماینده این سازمان در روز پنجشنبه مورخ 19 فروردین از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 18:00 در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون فوق از ساعت  8 صبح آغاز می شود؛ لذا متقاضیان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

وی ادامه داد: تعداد شهرهای برگزاری این آزمون از 31 به 84 شهر افزایش یافته است و بر اساس دستورالعمل بهداشتی فاصله اجتماعی هر داوطلب در آزمون کارآموزی وکالت به یک و نیم متر افزایش یافته است.

زرین آمیزی افزود: همه متقاضیان این آزمون لازم است از فردا سه‌شنبه مورخ 17 فروردین 1400 به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند. بدیهی است اطلاعات متقاضیان تکمیل کننده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

سخنگوی سازمان سنجش اضافه کرد: مبتلایان به بیماری کویید 19 نیز، براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستانهای تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به کرونا برگزار خواهد شد. / ایسنا