قرارداد برای انجام تبلیغات

پرسش

صدا و سیما به یک ارگان دولتی مسوولیت تبلیغات تلویزیونی برای یک بازه زمانی خاص رو سپرده و اون ارگان دولتی هم بازاریابی تبلیغات رو به یک شخص حقیقی واگذار کرده. حالا من می خوام برای اون شخص حقیقی قراردادی تنظیم کنم تا با هر شرکتی که وارد مذاکره میشه و می خواد تبلیغ محصولات اون شرکت رو  در صدا و سیما انجام بده، اون قرارداد رو برای همکاریشون ارائه بده. حالا از دوستان عزیز سوالم اینکه که نمونه قراردادی رو در این خصوص دارند و می تونن لطف کنند برای من بفرستند.

پاسخ مشاور

نخست این که اگر می خواهید نماینده (شخص حقیقی) قرارداد با شرکت های دارنده کالا یا خدمات برای معرفی و تبلیغ منعقد کند، باید این اختیار از سوی آن سازمان دولتی برابر مقررات و اختیارات مقام تصمیم گیرنده به نماینده هم با تصریح به قرارداد با صداو سیما با هر گستره ای که نیاز است، داده شود؛ دوم این که قرارداد مناسب برای این کار، نوعی خرید خدمات معین است که باید در آن موضوع، زمان، مبلغ قرارداد، چگونگی و زمان پرداخت ها،شروط طرفین برای همکاری، ضمانت اجرای عدم انجام تعهدات، شیوه حل اختلاف، در کنار مشخصات دقیق طرفین و نشانی و امضا و مهر شخص حقوقی درج شود.

آیا پاسخ به پرسش حقوقی برای شما مفید بود؟

به مشاوره رایگان حقوقی ای نیاز دارید؟درخواست مشاوره رایگان

با توجه به پیچیدگی مسایل حقوقی و قانونی پیشنهاد ما این است که همواره از وکلا و کارشناسان متخصص مشورت بگیرید. بدیهیست پایگاه صلح هیچ گونه مسوولیتی از بابت استفاده شما از اسناد و مشاوره های منتشر شده در سایت بر عهده نمی گیرد.