کلاهبرداری شرکت لیزینگ خودرو

پرسش

سلام وقت بخیر بنده از یکی از آگهی های فروش اقساطی خودرو، آگهی شرکتی را دیدم و ترغیب به ثبت نام شدم، به دفتر شرکت مراجعه کردم و خودروی پژو 206 ثبت نام کردم و تقریباً موقع ثبت نام 25 میلیون بعنوان پیش پرداخت دادم و قرارداد نوشتیم و قرار شد 10 روز خودرو تحویل بدن، و اقساط آن را ماهیانه 2 میلیون پرداخت کنم، الان 10 روز شده و خبری از شرکت نیست و پس از پیگیری مستمر و بی نتیجه ماندن، یکی از فامیلامون که تو آگاهی است، گفت این شرکت کلاهبردار و پرونده های زیادی ازش تو دادگاه است، تو هم برو شکایت کن، چیکار کنم شکایت کنم؟

پاسخ مشاور

 پیش از اینکه شکایت خود را مطرح نمایید از صحت و سقم گفته پرسنل آگاهی مطمئن شوید و اگر تردید در این خبر ایشان دارید، با شکایت کلاهبرداری راه به جایی نمی برید و بایست با توجه به قرارداد، الزام فروشنده را به تحویل مبیع درخواست کنید و اگر پس پیگیری و عدم پاسخگوئی شرکت یا تعطیلی شرکت، از طریق طرح شکایت کلاهبرداری و تحصیل مال غیر از طریق نامشروع اقامه دعوی نمایید تا پرونده شما رسیدگی قضایی شود.

آیا پاسخ به پرسش حقوقی برای شما مفید بود؟

به مشاوره رایگان حقوقی ای نیاز دارید؟درخواست مشاوره رایگان

با توجه به پیچیدگی مسایل حقوقی و قانونی پیشنهاد ما این است که همواره از وکلا و کارشناسان متخصص مشورت بگیرید. بدیهیست پایگاه صلح هیچ گونه مسوولیتی از بابت استفاده شما از اسناد و مشاوره های منتشر شده در سایت بر عهده نمی گیرد.