انتقال سند تک برگی

پرسش

با سلام. 2دانگ از یک آپارتمان به نام من و 4 دانگ به نام همسرم هست.بمدت یکساله که دچار اختلاف و طلاق عاطفی هستیم. مدتی پیش به بهانه دریافت دستور نقشه به دفتر خدمات الکترونیک مراجعه کرده و چون قهر بودیم بمن گفتن که با شناسنامه و کارت ملی به شعبه مشخصی برم و امضا کنم و منهم انجام دادم. بعد گفتن چون تعدادی از همسایه ها مراجعه نکردن منتفی شده.حالا بعد از تقریبا یکسال سندهای تک برگ رو برداشته و قایم کرده و چون قهریم نمیتونم پیگیر باشم .خیلی ذهنم درگیره میخوام بدونم با این شرایط میتونه کاری کرده باشه که به ضرر من باشه. امکانش هست بتونه کاری انجام بده در رابطه با انتقال به نام خودش؟.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

پاسخ مشاور

اگر نگرانی شما از بابت انتقال اموال می باشد، می بایست صرفاً از طریق دفاتر اسناد رسمی انتقال صورت گیرد که حضور شما شرط است اما اینکه با مدارک هویتی و سند مالکیت در دفتر خدمات الکترونیک چه اقدامی صورت گرفته است، جای نگرانی وجود ندارد. 

آیا پاسخ به پرسش حقوقی برای شما مفید بود؟

به مشاوره رایگان حقوقی ای نیاز دارید؟درخواست مشاوره رایگان

با توجه به پیچیدگی مسایل حقوقی و قانونی پیشنهاد ما این است که همواره از وکلا و کارشناسان متخصص مشورت بگیرید. بدیهیست پایگاه صلح هیچ گونه مسوولیتی از بابت استفاده شما از اسناد و مشاوره های منتشر شده در سایت بر عهده نمی گیرد.