صغری خدادادی اولین مدیر زن در مجموعه ندامتگاه‌های استان تهران است که در مراسمی به عنوان سرپرست ندامتگاه زنان معرفی شد.

 

61799206.jpg (74 KB)

 

در این مراسم، سیدحشمت الله حیات الغیب مدیر کل زندان‌های استان تهران ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات مهدی محمدی طی مدت تصدی مدیریت این ندامتگاه بیان کرد: کار اصلاحی و تربیتی در زندان، مصداق کار خیر و حسنه ماندگار است که آثار ارزشمندی داشته است. خداوند را شاکر هستیم که این توفیق نصیب همه ما شده؛ باید با دلسوزی، خالصانه و برای رضای خداوند در راستای تحقق اهداف متعالی سازمانی و بازگشت سالم مددجویان به جامعه تلاش نماییم.
حیات الغیب با تأکید بر سیاست‌های رئیس سازمان در خصوص اجرای دقیق طرح طبقه بندی زندانیان و تفکیک متهمین از محکومین ادامه داد: کار اصلی ما اصلاح و تربیت زندانیان است و این مسئولیت خطیر ایجاب می کند با استفاده از ابزار متنوع و خلاقانه و نیز استفاده از روش های نوین علمی، آموزشی، تربیتی و برنامه ریزی مدون خدمت کنیم.
شایان ذکر است در حکم خدادادی آمده است: شایسته است در راستای تأکیدات ریاست محترم سازمان، مبنی بر ضرورت تحول زندان ها با محوریت تبدیل زندان به آموزشگاه نیک ها، توسعه فعالیت های فرهنگی و تربیتی، با استفاده از مضامین والای اسلامی و قرآنی، توسعه کیفی مهارت آموزی و رونق اشتغال مولد، سالم سازی ندامتگاه با اجرای دقیق اصل طبقه بندی و تفکیک زندانیان، برنامه ریزی منسجم جهت تحقق رسالت اصلاح و تربیت مددجویان در همه ارکان آن و همچنین سایر موارد مربوطه همت گمارده و با همکاری سایر پرسنل خدوم و زحمتکش و با هماهنگی سایر دستگاه های اجرائی به ویژه مراجع محترم قضائی و با سرلوحه  قرار دادن کار جهادی به اداره امور بپردازید.

مهدی محمدی مدیر سابق این ندامتگاه نیز، اوایل آذرماه سال جاری به سمت معاون اداری مالی اداره کل زندان های استان تهران منصوب شده است./ ایسنا