چقدر طول میکشه کارشناس جعل امضاء نظر بده؟

پرسش

باسلام واحترام بنده یه پرونده تو دادسرای عمومی بندرعباس دارم پنچ سال پیش از شرکتی قراردادی گرفتم و براساس همین قرارداد کارکرد دارم و حقم رو شرکت پرداخت نکرد شکایت حقوقی کردم همه مراحل تکمیل شده بود آماده صدور حکم بودیم که طرفم اومد ادعایی دروغین جعل امضا کرد و علیه ام شکایت کرد بازپرسی برای کارشناسی به کارشناس تشخیص امضا فرستاد و نظریه کارشناس اومد ولی بنده اعتراض زدم رفت کارشناسی سه نفره ، نظریه دادن طرفم اعتراض زده قراره کارشناسی پنچ نفره بشه. حال سوال بنده اینه کارشناسان پنچ نفره به چه صورت اقدام میکنن؟ آیا برای کارشناسی از تهران به بندرعباس میان؟ چند روز طول میکشه که تمومش بشه از ابلاغ به کارشناسان تا ارائه نظریه کارشناسان؟


پـاسخ

می توانید از طریق خلاصه پرونده خود از طریق سایت ثنا از اطلاعات کاشناسان و مدت زمانی که قرار است نظریه کارشناسی خود را اعلام کنند مطلع شوید.

این پرسش توسط وکیل پایه یک دادگستری پاسخ داده شده است. با این حال به دلیل پیچیدگی مسایل حقوقی و عدم اطلاع ما از جزییات مساله شما این امکان وجود دارد که شیوه های مناسب دیگری نیز برای مواجه با مساله حقوقی شما وجود داشته باشد. بدیهی است که صلح؛ مرجع حقوقی ایران هیچ گونه مسوولیتی در مورد استفاده شما از این مشاوره بر عهده نمی گیرد. پیشنهاد ما همواره این است که در انجام امور حقوقی خود به صورت حضوری از متخصصین این رشته یاری بگیرید، شما می توانید برای یافتن وکیل، کارشناس رسمی و یا دفتر اسناد رسمی مناسب در سراسر کشور از لینک های زیر استفاده کنید.