کسر از آمار پرونده

پرسش

سلام شبتون بخیر من با یه بنده خدایی یه حساب کتابی داشتم که روی کاغذ نوشته شده که باید همه ی چک هامو در ازای برگشت ماشینی که بهش برگردوندم بهم بده که خلف وعده کرده و یه مصالحه نامه ای بینمون هست که این قید شده و انتهای مصالحه نامه نوشته شده که هر گونه خیارات و اعتراض بعد اون مصالحه نامه قابل قبول نیست بعد چن روز اینها به جبر از من پشت همون مصالحه نامه امضا گرفتن که 50 تومن بهشون بدهکارم که این مصالحه نامه دو برگ بود که فقط پشت برگه ای که دست خودش بود این امر قید شده حالا شکایت کرده و دادگاه امروز قاضی پرونده دستور کسر از آمار پرونده رو داده ولی فعلا رایی صادر نشده میخاستم ببینم این چه معنی میده؟ اینم بگم چکی که برگشت زده 120 تومن بوده

پاسخ مشاور

کسر از آمار به معنای این است که تصمیم گیری نسبت به پرونده انجام و از آمار شعبه خارج شده است. دو حالت دارد یا اینکه حکم صادر شده است و یا اینکه جهت ایجاد سازش به شورای حل اختلاف ارسال شده است. 

آیا پاسخ به پرسش حقوقی برای شما مفید بود؟

به مشاوره رایگان حقوقی ای نیاز دارید؟درخواست مشاوره رایگان

با توجه به پیچیدگی مسایل حقوقی و قانونی پیشنهاد ما این است که همواره از وکلا و کارشناسان متخصص مشورت بگیرید. بدیهیست پایگاه صلح هیچ گونه مسوولیتی از بابت استفاده شما از اسناد و مشاوره های منتشر شده در سایت بر عهده نمی گیرد.