کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام کرد که انتخابات هیئت مدیره این کانون به دلیل پر خطر بودن برگزاری انتخابات به جهت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

 

kanoon.jpg (46 KB)

 

به نقل از کانون وکلای دادگستری مرکز به موجب تصمیم امروز (یکشنبه) نظارت بر انتخابات سی و یکمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری، مقرر گردید با توجه به پاسخ کتبی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر پر خطر بودن برگزاری انتخابات پیش رو، ناشی از شیوع و انتشار کووید 19( بیماری کرونا ویروس جدید) جلسه هیات عمومی کانون مرکز به منظور رای گیری و انتخابات مورخ ١٣٩٨/١٢/٨، برگزار نمیشود و زمان برگزاری آن، طی اطلاعیه بعدی هیات محترم نظارت و پس از رفع موانع مخاطره آمیز سلامت جامعه که به تایید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی خواهد رسید، ضمن رعایت مقررات مربوط به انتشار آگهی تاریخ برگزاری انتخابات، اعلام خواهد شد.

هم چنین کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام کرد که به جهت پرخطربودن همایش‌ها و تجمعات بخاطر شیوع ویروس کرونا، برگزاری جشن استقلال کانون وکلای دادگستری مرکز در تاریخ 98/12/6 لغو و به تاریخ دیگری در اولین فرصت در سال 1399 موکول شد. ضمنا اختبار کارآموزان وکالت در اسفند 1398 نیز لغو متعاقبا زمان برگزاری اعلام خواهد شد./ ایسنا