آرشیو اخبار


معصومه ابتکار: دولت لایحه تشدید مجازات پدران قاتل را تصویب کرد

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در صفحه توئیتر خود از تصویب لایحه پیشنهادی معاونت زنان و خانواده در مورد اصلاح ماده612 قانون مجازات اسلامی، مربوط به تشدید مجازات پدر در صورت قتل فرزند خبر داد.
26 اردیبهشت 1400

علی مجتهدزاده: با کاندیدا شدن رئیسی اصلاحات در قوه قضائیه، ناتمام خواهد ماند

یک وکیل پایه یک دادگستری اظهار داشت: قطعاً اصلاحات آقای رئیسی در قوه قضاییه توسط رییس جدید این قوه ناتمام خواهد ماند، شایسته بود می‌ماندند و این اصلاحات را به سرانجام می‌رساندند.
26 اردیبهشت 1400

جعفر صباغیان: بلاتکلیف بودن مهریه زنان سرپرست خانوار سبب قطع مستمری نمی‌شود

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی اظهار داشت: بلاتکلیف بودن کل یا بخشی از مهریه زنان سرپرست خانوار مددجو که در سند طلاق آن‌ها قید شده است، دلیل یا مستند قانونی برای اعلام توانمند شدن آن‌ها نیست و مستمری ماهیانه آن‌ها قطع نخواهد شد.
25 اردیبهشت 1400

رییس سازمان پزشکی قانونی: اطلاع رسانی درمورد پرونده آزاده نامداری تبعات دارد

رییس سازمان پزشکی قانونی در خصوص پرونده آزاده نامداری اظهار داشت: در این زمینه ابعاد اجتماعی و پزشکی و اخلاقی هست و اگر اعلام کنیم فردی خودکشی کرده یا نکرده تبعاتی برای فرد و خانواده متوفی دارد.
25 اردیبهشت 1400

از نرم افزار تلفن همراه "اساسنامه" رونمایی شد

روابط عمومی پژوهشکده شورای نگهبان اعلام کرد: در راستای دسترسی آسانتر به مجموعه قوانین و مقررات مربوط به شورای نگهبان، نرم افزار تلفن همراه اساسنامه شامل مجموعه کامل قانون اساسی و نظرات شورای نگهبان در کافه بازار منتشر و در دسترس کاربران قرار گرفت.
22 اردیبهشت 1400